Seacliff 2012 School ChampsMon 3/26/2012 5:50 PM
Resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl Name                            Time 



Y 11-13 champs boys  5.8 km  300 m  

    1 Michael Baker                2:37:37 
    2 Hamish Cotter                2:43:53 

      Hamish Prince                     mp 



Y 9-10 champs girls  3.3 km  165 m  

    1 Charlotte Cotter             2:01:51 



Y 9-10 champs boys   3.3 km  165 m  

    1 Daniel Wilden                1:23:55 
    2 Thomas Baker                 3:28:21 



Y 7-8 champs girls   2.2 km  75 m   

    1 Alice McNoe                    28:26 
    2 Frances Baker                1:13:15 



Y 7-8 champs boys  ( 2.2 km  75 m   

    1 Malachi Buschl                 17:20 
    2 Cameron Johnstone              27:31 
    3 Matt Johnstone                 31:19 
    4 Joe Brenssell                  37:13 
    5 Daniel Jopson                  57:56 



Y 11-13 std girls  ( 2.2 km  75 m   

    1 Lisa Goral                     47:25 
    2 Tori Hooper                  1:03:26 

      Nicole Houlihan                   mp 



Y 11-13 std boys  (1 2.2 km  75 m   

    1 Ryan Bloxham                 1:49:09 



Y 9-10 std girls  (1 2.2 km  75 m   

    1 Katie Knopp                    43:18 



Y 9-10 std boys  (7) 2.2 km  75 m   

    1 Kameron Crozier                27:58 
    2 Hayden Fuller                  46:17 
    3 Josiah Davidson                46:33 
    4 Jesse Wilson                   50:27 
    5 Oscar Lovelock                 52:21 
    6 Damon Moss                     58:29 

      Josh Meikle                       mp 



Y 7-8 std boys  (1)  1.9 km  70 m   

    1 Ollie Meikle                   42:38 



Y 1-6 std girls  (6) 1.9 km  70 m   

    1 Lucy Cotter                    34:05 
    2 Sarah Johnstone                34:31 
    3 Grace Brenssell                39:57 
    4 Elizabeth Baker                56:23 

      Tessa Buschl                      mp 
      Grace Cotter                      mp 



Y 1-6 std boys  (6)  1.9 km  70 m   

    1 Max Cunninghame                30:01 
    2 Moss Pelvin                    53:52 
    3 Bradley Livingstone          1:20:21 

      Zeke Buschl                       mp 
      Liam Scaife                       mp 
      Ben Hamlin                        mp 



Open Red  (13)       5.8 km  300 m  

    1 Jim Cotter                   1:03:06 
    2 Ryan Cambridge               1:10:43 
    3 Nick Phillips                1:41:49 
    4 Myles Thayer                 1:42:56 
    5 Genevieve Webb               1:52:29 
    6 Antonia Wood                 1:56:31 
    7 Jane Forsyth                 2:06:53 
    8 Tim Webb                     2:24:41 

      Helen Dent                        mp 
      Bunny Rathbone                    mp 
      Allan Grant                       mp 
      Gasperd Marjollet                 mp 
      Owen Cambridge                    mp 



Open Orange  (6)     3.3 km  165 m  

    1 Greg Brenssell               1:04:18 
    2 Stacey McCoy                 1:04:27 
    3 Georgie Opie                 1:06:33 
    4 Jan & Grant Johnstone        1:21:57 
    5 Gwen Le Mee                  1:30:02 

      Murray Traue                      mp 



Open Yellow  (4)     2.2 km  75 m   

    1 Riley Curran                   44:10 
    2 Alex Marriott                  50:03 

      Callum Curran                     mp 
      Katharine Livingstone             mp